Author: v***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Use to cover leftovers in fridge great quality
Color: Pink
Size: one-size

| Material | PE |
| Ideal for | Men |
| Color | Pink |
| Type | Dry Shower Cap |
| Length | 8.7 in |
| Width | 6.3 in |
| Height | 2 in |
| SKU | sb25061529427192761 |
Author: v***n
Date:
Review: Use to cover leftovers in fridge great quality
Color: Pink
Size: one-size
Author: A***y
Date:
Review: excellent disposable caps, big enough even when i have a lot of hair
Color: Pink
Size: one-size
Author: J***e
Date:
Review: I like it good for deep conditioning
Color: Pink
Size: one-size
Author: 1***e
Date:
Review: Perfect for hair treatments and hair masks!
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.