Author: c***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought this and it came in a few days ago just came back from vacation and it works great just as described 😁
Color: Pink
Size: one-size

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | Pink |
| Type | Hair Drying Towels |
| Length | 40.6 in |
| Width | 9.1 in |
| Height | 8.3 in |
| SKU | sb2307063927193002 |
Author: c***z
Date:
Review: I bought this and it came in a few days ago just came back from vacation and it works great just as described 😁
Color: Pink
Size: one-size
Author: p***3
Date:
Review: Quality aligns with the price. My hair takes a long time to dry. This helps.
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***0
Date:
Review: very convenient n it gets the job done.
Color: Black
Size: one-size
Author: C***l
Date:
Review: Works very well and is effective
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.