Author: s***3
Date:
Review: Love this bag very cute
Color: Pink
Size: one-size


Sweeten your style with our Sweet Shop Makeup Bag, shaped like a whimsical candy bag with playful stripes and pastel hues! Perfect for stashing your magical sweet essentials, it adds a touch of , charm to your beauty routine.
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Pu |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Halloween |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.4 in |
| Length | 7.7 in |
| Width | 5.1 in |
| SKU | sb2411263753080331 |
Author: s***3
Date:
Review: Love this bag very cute
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: I absolutely love this bag it is spacious, I can't wait to get the rest of the Harry Potter makeup in!
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: Really nice and pretty!
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***3
Date:
Review: expectacular loved it too much
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.