Author: c***r
Date:
Review: just what I wanted

| Material | Aluminum |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Socket Type | H4 |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25101466550600111 |
Brand Name: Heyword
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/Heyword-sc-0144648585.html
Quality: 4258252 people said the quality is very good!
Author: c***r
Date:
Review: just what I wanted
Author: c***r
Date:
Review: its very bright i recommend this product 👌
Author: M***C
Date:
Review: Extremely bright will definitely order again 👍🏾🥰🥰🥰
Author: M***g
Date:
Review: 5 stars for these lights they are bright as they say but I have had a problem with them not turning on from low to high don’t know what that is from but other the that like them a lot
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.