Author: d***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is a great tool. I paired it with a niacin moisturizer and loved to smoth, soft result.
Color: White
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 4.7 in |
| Width | 6.7 in |
| Height | 2 in |
| SKU | sb25071815597006463 |
Author: d***t
Date:
Review: This is a great tool. I paired it with a niacin moisturizer and loved to smoth, soft result.
Color: White
Size: one-size
Author: a***p
Date:
Review: This is a great product!
Color: White
Size: one-size
Author: s***o
Date:
Review: I like so much
Color: White
Size: one-size
Author: s***m
Date:
Review: Received in good condition and already charged. Came with a charger and works.
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.