Author: 1***7
Date:
Review: got for my 2 year old is kid proof pleaese like im brrokkkee, and iIcant take pics bc my andrioid doesnt have so storage! likeee!!
Color: Pink

| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2409301981404105 |
Brand Name: PRITOM
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/PRITOM-sc-0141761083.html
Quality: 8379496 people said the quality is very good!
Author: 1***7
Date:
Review: got for my 2 year old is kid proof pleaese like im brrokkkee, and iIcant take pics bc my andrioid doesnt have so storage! likeee!!
Color: Pink
Author: T***1
Date:
Review: It is soo cute I love it very much 😀
Color: Pink
Author: c***7
Date:
Review: Easy use, sound and touch are working, there are a lot of learning apps on the device, the App Store is on it you can also download whatever app
Color: Blue
Author: a***3
Date:
Review: very great item. perfect for kids .loads fast. great quality
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.