Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good and nice for everybody and nice outfit
Color: Black
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 92 g |
| Length | 16 cm |
| Width | 10 cm |
| Crown | 22.5 cm |
| Diameter | 10 cm |
| SKU | sb25090466504716262 |
Author: b***2
Date:
Review: Good and nice for everybody and nice outfit
Color: Black
Author: d***4
Date:
Review: Haven’t tried it on yet, but it’s beautiful thank you so much
Color: Black
Author: m***5
Date:
Review: nice
Color: Black
Author: m***1
Date:
Review: I like this
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.