Author: m***1
Date:
Review: Love these face gems! Stayed on all night!
Color: White
Size: one-size


| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Height | 0 in |
| Width | 3.9 in |
| Length | 6.1 in |
| SKU | sb2403214133322234 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 363423 people said the quality is very good!
Author: m***1
Date:
Review: Love these face gems! Stayed on all night!
Color: White
Size: one-size
Author: a***0
Date:
Review: So easy to use and can’t reuse they were great
Color: White
Size: one-size
Author: i***1
Date:
Review: Amazing
Color: White
Size: one-size
Author: M***n
Date:
Review: For the price you can't beat it! SheIn is my go-to for all things fashion, craft, beauty, and well, everything 🙈
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.